Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Super
- OrseoUvijek 5*
- ChrisProfesionalna, ljubazna, želje svojih klijenata pretvara u stvarnost
- SašaSavršena
- ŽeljkoMaja je top, hvala!
- DejanBest of the best
- AlenIzvrsno!
- DinkoMaja je super
- SašaThe best
- Fernando????
- DaliborLucija je bila izvrsna – nasmijana, pozitivna i vrlo profesionalna. Cijelo iskustvo šišanja bilo je na visokoj razini, a rezultat je točno onakav kakav sam želio. Jako sam zadovoljan i rado ću se ponovno vratiti.
- VladoLucija je zakon
- BenjaminDraga i ljubazna. Zadovoljan sam tretmanom. Samo jedna prijateljska sugestija. Smatram da bi pod i stolica trebali biti pocisceni prije slijedeće mušterije.
- DarjanOdlično :)
- SašaSuper????
- VladimirProfesionalna usluga uz odličnu atmosferu.
- RobertSve samo najbolje ????
- BorisOdlična, mirna, u kontroli zen barbarica! ????
- EgonProfesionalna, brza, vjesta, detaljna. Preporucujem povisicu min 5% i jedan radni dan manje.
- MilanTop!!
- MirkoUredno, sve po željama. Odličan barber!
- EduardSve pohvale, odlična frizerka
- JanMara je zakon!
- MatiaKao i uvijek, profesionalno, brzo i po željama. Gospoða Mara izuzetno uljudna, pristojna i uslužna. 5/5
- EduardMara je top.
- Alen.
- ŠkaraIt was perfect even if the lady didn't speak english someone came for the translation and I got what I wanted
- MartinJednostavno pravi profesionalac 10/10
- VedranSvaka čast!
- IgorMara je profesionalna u svom poslu. Odlično iskustvo.
- DanijelLea je super, bas sam jako zadovoljan s frizurom i prijateljskim pristupom!
- RobertSve super puno hvala!
- DeanSve je bilo super.
- SvenVidim da je nova cura ali pezadovoljan sam, jako dobro šiša i jako je pozitivna osoba. Dobili ste veliko pojačanje...
- JovicaSve preporuke, jako detaljno i profesionalno!
- MateoVrhunska frizerka, odlično i profesionalno odrađen posao ????
- KristijanImam lijepu frizuru. Zadovoljan sam kako me gospođica Lea ošišala.
- DavidSuper
- ŠimeSuper
- MarkoBarbara Lea je odlicna! vidimo se iduci put!
- AleksSve najbolje o Marieti,komunikativna,super radi svoj posao,uvijek osisa kako zelim,najbolja.
- NenadCura je super sve je tip top!
- StefanSve najbolje o Marieti,najbolje sisa
- NenadMarieta je divna, topla, draga, simpatična, i najviše od svega profesionalna i iskustvena! Nije lako imati na stolici dvogodišnjeg dječaka, i dvoje roditelja koji po prvi put pristaju da im se sina ošiša, tako da Marieta hvala ti na ovoj uspomeni koju si s nama stvorila ! :)
- MatejOdlična frizerka!
- OzrenMarieta was absolutely fantastic. She did a great haircut and will certainly come back again.
- JanJako draga i profesionalna.
- MauroSve super
- MarkoNo.1 u gradu.
- LovroOdlican je frizer David!
- MajaSamo pohvale...
- AlenOdlično kao i uvijek
- VladimirBest Barber Shop in the World
- DanielKao i inače
- VedranVeoma ljubzan i sa dobrim prijedlozima za bradu.
- BrunoSve najbolje
- AlojzijeSuper!
- DarioSve same pohvale. Sve za 5.
- DamirDavid je super, ali novi način naručivanja i plaćanja mi nije prihvatljiv.
- DeanOvih 5 zvijezdica je malo za Davida, zaslužuje ih najmanje 100. Nikad bolju bradu nisam imao. Oduševljen sam!!!!
- MarinOdlican
- KristijanDečko je temeljit i profesionalan, iako je mlad.
- VirnaMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioMicha really did a great work to my hair. Thanks to this kind and wonderful haircutter
- YazDečko za 10, još kad se malo opusti i izvježba bit će to jedan od boljih barbera! Sve pohvale!
- PetarAmazing barber.
- AadamSuper
- BozidarIznimno pristojan i ljubazan mladi čovjek koji se iznimno trudi i razvija svoje vještine kako u radu tako i u komunikaciji.
- DaliborOdlican!!
- MajaPrvi put sam u Vašem salonu i, s obzirom na iskustvo koje sam imao, mislim da ćete ostati moj prvi izbor za dalje.
- Igor© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet