Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Pedantna i pozitivna.Sve 5 za Maju ????.
- NemanjaAlways the best!
- ChrisMaja je super
- SašaUvijek 5*
- Chrisčista petica. ovo s kompjuterima morate pod hitno riješiti jer će vam zbog tog "nereda" pobjeći vaši klijenti. Nemojte zbog par budala "kažnjavati" ostale normalne klijente. lp
- ZlatkoTop
- MatijaNema meni do Maje i njenih zlatnih ruku
- DamirOdlicna usluga!
- BožidarSuper
- MiroslavUvijek vedra, profesionalna, sve kako treba biti. Savršena usluga i majstorski posao
- MatejLucija, zlatne ruke i odlična barberica. Masaža glave i lica je najbolji dio
- TomislavSve je super
- BorisLucija je top barber.
- MirkoTop
- MarinSmooth process and smart work. I’m very happy with the hairstyle Lucija gave me-clean, comfortable, and exactly what i wanted. Great attention to detail and a professional attitude Highly recommended.
- SyedLucija šiša i smiruje, super energija vraćam se svakog petka u isto vreme!
- ŽeljkoGG
- BartolOdlično i brzo, hvala Lucija =)
- ViktorOdlican odabir boje i rezultat izgleda super! Hvala!
- Igor????????????????
- BorisLjubazna i profesionalna ! Bravo!
- DomagojVrhunska usluga.
- MarinoOdlicno!
- TomislavMare legendica
- JakovMara je super!
- Kirill.
- DanijelCista petica!
- Marin????
- MatićUgodna atmosfera,odlična frizura,malo viša cijena od uobičajenih ali usluga to opravdava ????
- Mauro.
- ŠkaraIznimno draga i vesela, pričljiva i pristupačna osoba s odličnim sposobnostima u rukama. Uljepšala mi je dan i sigurno se vraćam nazad na frizuru. Hvala Lea.
- KrešimirNikada bolja usluga frizerka smirena komunikativna posao je stvarno odlično odradila a i po njezinom pristupu se vidjelo da isti voli samo dalje tako nastavite u meni osobno imate vjernog klijenta
- JosipNajbolje šišanje u Rijeci ikad, a vjerojatno i šire!
- SlobodanOdlična! Odradila profesionalno sve zahtjeve.
- SaninSve pohvale za Leu.
- ŠimeUgodna, nasmijana..... Zadovoljan!
- BebeVrhunski
- MatijaOdlicna frizura i odlicne preporuke za buduce sisanje , sve preporuke i zelim puno mance i posla u buducnosti
- AleksaLea odlično radi svoj posao, bilo mi je jako ugodno, a i supruga mi je zadovoljna sa frizurom. ????
- Darkosuper je
- MarinoHvala Marieta, bila je uživancija ????
- ViktorPrvi dojam - "odlično!" Najvažniji je prvi dojam!
- AntonioMarieta je divna, topla, draga, simpatična, i najviše od svega profesionalna i iskustvena! Nije lako imati na stolici dvogodišnjeg dječaka, i dvoje roditelja koji po prvi put pristaju da im se sina ošiša, tako da Marieta hvala ti na ovoj uspomeni koju si s nama stvorila ! :)
- MatejOdlično odrađen posao. Kao prvo početno iskustvo sa Vašim barber shopom, stvarno nemam ništa osim riječi hvale. Posebne pohvale i kolegici Marieti koja je odradila sjajan posao uz ugodnu komunikaciju
- AntonioJako ljubazna i precizna, svaka čast
- BornaSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoSUper odrađeno
- BožidarSve super
- MarkoOdlična je bila. Sve odrađeno po uputama.
- SaninCura je super sve je tip top!
- StefanDavid je odličan! Super radi svoj posao!
- ŠimunNajbolji barber
- FilipSuper usluga, David je jako strpljiv i ljubazan. Sinu se jako svidjeo. Sve preporuke od nas!
- SanjaSve top!
- DarianOdlično
- MarinMaestro!
- PredragOdlična i profesionalna usluga uz ugodan i opuštajuć razgovor.
- Nedvin????????????????
- PredragBetter than the best
- DenisAll good
- DorianVery strong professional. I was pleased to communicate with him, and the result was great! I definitely recommend him.
- RomanVeoma kulturan i profesionalan. Što prije ga integrirajte u svoj kolektiv.
- VedranIznimno pristojan i ljubazan mladi čovjek koji se iznimno trudi i razvija svoje vještine kako u radu tako i u komunikaciji.
- DaliborFantastic! Super quality
- KirillOdlično!!
- DorianJako mi se svidjelo
- DamirOld school usluga. Polako, pedantno i s puno ljubavo. Dođem opet
- VedranDečko je pro.
- DavidMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioMiša je jako pedantan i profesionalan.
- Rino© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet