Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Uvijek 5*
- ChrisNajbolje!
- Tripo:)
- GoranTop! Za svaku preporuku!
- AlanSve super!
- DinkoSve preporuke
- AlenMaja je super
- SašaMaja je top
- DejanUgodna i profesionalna usluga.
- IvanOdlično, jako sam zadovoljan.
- BranimirLucija je amazing ! Hvala.
- SlavkoMoja zen oaza, Lucija i njena energija su upravo ono što mi treba u žurnome danu. Opustiti se i uživati a na kraju dobiješ super frizuru i urednu bradu!
- TomislavFantastičan mullet, moja djevojka ga obožava :)
- JuricaLucija top
- MirkoOdlična, sve napravi super
- DinoTop!!
- MirkoLucija je zakon
- BenjaminVrlo sam zadovoljan uredjivanjem brade. Lucija se pobrinula da sve bude savršeno. Njena pažnja iposvećenost detaljima nema premca i toplo ju preporučujem.
- IdirPuno hvala! Izvrsno šišanje i brijanje. Sretan Božić!
- FranjoJako ugodna i fina cura, vrlo detaljna i uredna u poslu. Preporuka!
- TomislavMajstor je vrhunski, hvala puno za uslugu ????????????
- DenysOdlično!
- IvicaSve super
- MatejSve super
- IvanSvaka pojvala majstorici Mari
- FilipSuper
- SlobodanLjepo ošišan sad mogu da uživam u odmoru. Hvala
- DenisSve ok
- IvanZa mene nema bolje frizerke! Uvijek vedra, nasmijana, profesionalna i strucna. Cista petica!
- MarinBrzo, čisto, profesionalno. Za gđu Maru uvijek 5+.
- EduardSuper šiša,jako simoatična i draga
- JosipSve po dogovoru.
- MateIzrazito je bilo ugodno. Lea je sama procijenila što je najbolje za moju kosu i bradu. Sve preporuke
- MarkoSve super
- DamirLea je majstor zanata!
- MiroSve pohvale. Ošišala me je fenomenalno, a još smo si i popričali ko da smo na kavi. Svaka čast i samo tako naprijed ????
- MarinTop šišanje, top uređivanje brade!
- LeoSve super puno hvala!
- DeanSve preporuke!
- MateoKao prvo dijeli ime samnom (praktički) kao drugo dobro me ošišala
- LeoSvaka čast na šišanju i uređenju brade!
- LeoMarieta was absolutely fantastic. She did a great haircut and will certainly come back again.
- JanJako ljubazna i vrlo profesionalan pristup. Sve preporuke!
- FilipJako brza, precizna, detaljna. Drzi se dogovorenog i odradi sve vrhunski.
- MilanIzvrsna usluga i profesionalan pristup. Preporučujem svima!
- JanNo.1 u gradu.
- LovroSve najbolje o Marieti,najbolje sisa
- NenadMarieta je za 5!
- MartinMarieta je jako draga osoba s profesionalnim pristupom. Napravila je točno ono što sam htio. Jako je spretna s britvom.
- PetarSve super
- MarkoUgodna atmosfera, ljubazno, profesionalno, brzo.....
- JosipKao i svaki put super frizura i usluga.
- KarloSuper!
- GoranUvijek 5
- ZoranDa postoje kategorije po kojima bih mogao ocijeniti Davida, za sve kategorije bi dao maksimalnu ocjenu.
- Tomislav????????????????
- NikolaSavršeno šišanje, detaljan fade!
- TomislavSuper!
- DarioOdličan.
- MarkoIzvrsno
- ZoranOdlican!!
- Maja????
- KristijanOdlično!!
- DorianMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioSuper!
- MajaOdlična usluga i vrhunski pristup. Miša je profesionalan, precizan i posvećen detaljima. Prijatna atmosfera i rezultat tačno onakav kakav očekujem. Sve preporuke!
- VeljkoPrvi put sam u Vašem salonu i, s obzirom na iskustvo koje sam imao, mislim da ćete ostati moj prvi izbor za dalje.
- IgorOld school usluga. Polako, pedantno i s puno ljubavo. Dođem opet
- VedranOdličan
- Josipnikad bolja frizura, atmosfera je odlicna, a barber ( miša ) je bio jako oprezan sa svime i vrlo je precizan.
- Toma© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet