Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
.
- Damjan10
- AndrijaKao i uvijek, sve za 10 (5 u ovom slučaju).
- DavidSuper
- MiroslavProfesionalnost, strucnost, ugodma komunikacija
- BožidarSve preporuke! Prezadovoljan!
- VedranSuper, sve!!!
- BranimirOdlično sve, možeš planirati svoj dolazak. Svi odlični, Maja za 10.
- EdoMaja je super.
- VedranNema bolje muške frizerke u Rijeci, a i šire.
- ToniOdlicna usluga kao i uvijek :))
- MatkoExtra
- TomislavSve super
- ZoranOdlična komunikacija, susretljivost, savjeti... 5+
- MatijaLijepo ošišano i uzela si dovoljno vrijeme i bez stresa. Masaža glave i lica su top, a ful simpatično da je malo pjevušila neku pjesmu uz put. :D Opet ću bukirat kod nje. Jedini minus je kad sam ušao u salon me nije niko prav pozdravio. Inače sve dobro.
- DanielLucija top!!
- MirkoPrvi put da uređujem bradu, nisam znao što točno želim. Uredila odlično i za lakše buduće održavanje.
- MarinSuper pristupačna, komunikativna i profesionalna
- MilanŠišanje i relaksiranje.
- ŽeljkoLucija je top !!!!!
- MirkoPristojna, draga, nježna
- AndrejMara je super,stari kadar i zna. Ono što nije dobro su Vaše cijene i nove cijene od 1.6. te ostavljanje kartice za polog u slučaju nedolaska što smatram potpuno promašenim modelom. Preskupi ste i plus parking te sada ovo? U 5 godina sam otkazao jednom termin,a puno puta sam ja čekao Vas...mislim da ću dobro razmisliti gdje se dalje šišati. Lp
- SinišaMare legendica.
- JakovMara je ponovno smislila super frizuru
- TinZadovoljan
- KristijanSuper
- SlobodanBrzo i savršeno kao i uvijek :)
- MarinSve super
- MatejMara je super!
- KirillSavršeno, neću da mi mijenjam :)
- MarinSve super puno hvala!
- Deansuper je
- MarinoSuper je .I naravno ljepo je obradila bradu i zadovoljan sam
- DejanOdlična sve pohvale! ????
- Dinosuper je
- MarinoVrhunska usluga , posvećena s pažnjom na detalj , ugodna atmosfera i razgovor .
- IzidorSuper frizura, ugodno sisanje
- MarinPrecizna i stručna
- JadranJako sam zadovoljan sa frizurom i sa uslugom, Lea se potrudila i preporucujem svima da odu na frizuru kod Le-e :)
- MatijaSve 5
- KristijanProfesionalna, detaljna, uredna. Radni stol cist i organiziran, nema dlaka uokolo. Vrlo dobro razumije zahtjeve i daje odlicne sugestije. Preporucam svima.
- MilanJako ljubazna i vrlo profesionalan pristup. Sve preporuke!
- FilipJako profesionalno šišanje. Preporuka.
- MateHvala Marieta, bila je uživancija ????
- ViktorVrlo zadovoljan vidimo se opet ????
- LovroOdlična je bila. Sve odrađeno po uputama.
- SaninPrezadovoljan...vrlo profesionalna i detaljna!!!
- PetarPrvi put kod Marijete – super rezultat, profesionalna i ljubazna usluga.Preporučujem!
- LukaMarieta je za 5!
- MartinSve super
- MarkoDavid je kao i uvijek odradio odličan posao. Uz profesionalnu uslugu i uvijek ugodan osoban pristup.
- NedvinNajviša razina standarda i profesionalnosti
- TomislavVrlo ljubazan i pristupačan.
- GoranTOsp
- ZoranSavršeno šišanje, detaljan fade!
- TomislavSve je bilo i više nego odlično.
- DorijanSuper usluga, David je jako strpljiv i ljubazan. Sinu se jako svidjeo. Sve preporuke od nas!
- SanjaDavid je jako ugodna osoba, prije svega profesionalac i odlično me ošišao. Izuzetno sam zadovoljan. David je TOP.
- MarkoVrhunski odrađeno
- IvicaProfesionalan, smiren, sve pet
- MladenMiša odličan! Sve pohvale!
- EmilioThe best
- KristijanOdličan
- JosipDecko sisa ne za 10 nego za 100, ful brz i vješt, opet cu se kod njega sisat
- MihaeOdlično!
- DarioVery good and a nice environment
- DonaldPrvi put sam u Vašem salonu i, s obzirom na iskustvo koje sam imao, mislim da ćete ostati moj prvi izbor za dalje.
- IgorDečko za 10, još kad se malo opusti i izvježba bit će to jedan od boljih barbera! Sve pohvale!
- PetarJako mi se svidjelo
- DamirIzvrstan sa djecom, nije bilo lako popravit sto su mu napravili u drugom salonu, da smo ga cak na nulu mislili osisat kako je lose bilo. Ali Misu je sve to uspio popravit na zadovoljstvo svih nas. Hvala Misu!
- Rene© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet