Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Hvala !!!!!!!Decko napokon ima frizuru kakvu je htio i odusevljen je ????
- MateMaja je top Samo tako dalje! :)
- MarioNajbolja !
- Zlatkotop
- KristijanThe best
- MatijaSve 5 uvijek
- KristijanMaja je top!
- MarkoMaestra Maja
- DamirNaj naj
- SvemirŠteta što nema ocjena 10 jer ju Maja zaslužuje definitivno
- BorisSuper kao i uvijek
- MateoSuper friz mi dala i ful draga
- MaroLucija je top!!!!!
- MirkoLucija je Top barber!
- AlexVrlo profesionalna i nenametljiva
- IgorTOP!!
- MirkoLucija je super, pedantna i obazriva!
- ToniSve je super
- BorisLucija je top!
- MirkoLucija, zlatne ruke i odlična barberica. Masaža glave i lica je najbolji dio
- TomislavSve pohvale kao i uvijek. Posao odrađen profi, jako sam zadovoljan. Ocjena 5
- TurkovićMara je zakon!
- MatiaSve pohvale, odlična frizerka
- JanSuper !!
- BojanOdlicna usluga kao i svaki put!
- MatkoMare je najbolja, zato i dolazim kod Vas.
- RobertOdlično kao i uvijek!
- Dominik5
- SinišaZadovoljan.
- ErikKod Mare sam se šišao više od desetak puta i svaki put sam bio jako zadovoljan. Veoma pristojna djelatnica koja obavlja svoj posao savršeno.
- RobertSve pohvale, simpatična i odlično šiša!
- DarioSimpaticna, uljudna, dobro šiša
- SlobodanSimpatična cura koja zna šta radi kad je frizura u pitanju.
- NinoSuper
- MarkoSuper šiša,jako simoatična i draga
- JosipTop šišanje, top uređivanje brade!
- LeoNajbolje šišanje u Rijeci ikad, a vjerojatno i šire!
- SlobodanLea is professional at all. 5⭐️
- MarinkoVrhunska frizerka, odlično i profesionalno odrađen posao ????
- KristijanUgodna, nasmijana..... Zadovoljan!
- BebeJako brza, precizna, detaljna. Drzi se dogovorenog i odradi sve vrhunski.
- MilanJako draga i profesionalna.
- MauroSve najbolje o Marieti,najbolje sisa
- NenadTop frizura, a Marieta je opuštena i komunikativna. Sve pohvale.
- MatijaCura je super sve je tip top!
- StefanIzvrsna frizerka, profesionalna i pažljiva prema detaljima Ugodna atmosfera i frizura kakvu sam htio Pohvale za pristup, brzinu i kvalitetu 10/10 Hvala!!
- ViktorMarieta je divna, topla, draga, simpatična, i najviše od svega profesionalna i iskustvena! Nije lako imati na stolici dvogodišnjeg dječaka, i dvoje roditelja koji po prvi put pristaju da im se sina ošiša, tako da Marieta hvala ti na ovoj uspomeni koju si s nama stvorila ! :)
- MatejSuper, detaljno, marieta je legendica! Preporuke!
- EmanuelOdlična frizerka!
- OzrenNo.1 u gradu!
- LovroVrhunska usluga.
- SandiOdlican!
- MajaSve 5!
- SilvioThe best ❤️
- AlmirSve super!
- DarianSve super!
- IvoSve 5!
- DamirOdlično
- SandiOdlično šiša, zna procijeniti što klijent želi. U pozitivnom smislu napravi neke sitnice na svoju ruku, napravi više no što je od njega traženo. Prezadovoljan!
- Marcodavid je profesionalan i predan poslu ali u isto vrijeme pristupacan i komunikativan. sve 5 :)
- FilipOdlican barber
- Damjannikad bolja frizura, atmosfera je odlicna, a barber ( miša ) je bio jako oprezan sa svime i vrlo je precizan.
- TomaMicha really did a great work to my hair. Thanks to this kind and wonderful haircutter
- YazBrzo, jednostavno i dobro odrađen posao.
- AngeloOdlican
- KristijanPrezadovoljan uslugom! Profesionalan pristup, ugodna atmosfera i odličan rezultat. Frizer je pažljiv, strpljiv i stvarno sluša želje klijenta. Frizura je ispala još bolje nego što sam očekivao. Sve preporuke i sigurno se vraćam ponovno!
- DamjanovićVeoma kulturan i profesionalan. Što prije ga integrirajte u svoj kolektiv.
- VedranOdlična usluga i vrhunski pristup. Miša je profesionalan, precizan i posvećen detaljima. Prijatna atmosfera i rezultat tačno onakav kakav očekujem. Sve preporuke!
- VeljkoMiša je jako pedantan i profesionalan.
- RinoAmazing barber.
- Aadam© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet