Pranje (po potrebi; predpranje ili postpranje), šišanje škarama i mašinicom te stiliziranje frizure.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Miša, Marieta
40min.
Gost / VIP Master: 25 € / 22 € Senior: 22 € / 20 € Rookie: 18 € / 17 €
Paket usluga koji uključuje: predpranje, šišanje i postpranje sa masažom vlasišta tijekom postpranja; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom, masažu lica, i njegu lica crnom maskom
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Lea, Marieta
60min.
Gost / VIP Master: 48 € / 42 € Senior: 44 € / 38 € Rookie: 36 € / 32 €
Relaksirajući tretman koji uključuje: predpranje, šišanje, postpranje prirodnim šamponima te željeni tretman po potrebi (tretman opuštanja, poticanje rasta, protiv peruti ili masnog vlasišta); čiščenje i njega lica crnom maskom; oblikovanje i uređivanje brade britvom i mašinicom uz tretman aroma toplim i hladnim ručnikom te masažu lica.
Barberi: Maja, David, Mara, Lucija, Marieta
80min.
Gost / VIP Master: 66 € / 55 € Senior: 60 € / 50 € Rookie: 54 € / 45 €
Sve odrađeno profesionalno...kao i uvijek.
- RobertTop
- MatijaSupeeeeer
- DarkoMaja je bila super! Njena sugestija za bradu je bila odlična i jako sam zadovoljan konačnim rezultatom. Bila je jako temeljita sa svim koracima koje mi je objasnila, a usput je bila pozitivna i nasmiješena. Idući put obavezno opet kod nje.
- DeniThe Best!
- SašaOdlično.
- AndriiOdlična!!
- DraženNajbolji barber u gradu. Šišam se kod nje već više od 5 godina i ne planiram tražiti nekog drugog
- AndrejUsluga na najvišem nivou. Savršeno iskustvo. Topla preporuka za Maju!
- DomagojApsolutno najjača barberica na kontinentu. Svakih 15 dana ispravi ono što mi je priroda dala. Uspjela je tamo gdje su estetski kirurzi digli ruke.
- TomislavLucija je super, jako zadovoljan????
- SašaDraga i ljubazna. Zadovoljan sam tretmanom. Samo jedna prijateljska sugestija. Smatram da bi pod i stolica trebali biti pocisceni prije slijedeće mušterije.
- DarjanBrza,efikasna,lubazna
- EgzonSuper!
- AlfredoJaaaako dobra usluga!
- DorianSve najbolje ! ????
- EdiSve 5, kao i uvijek!!
- EmilLucija odradila savršen posao. Vesela, ljubazna, profesionalna.
- MatejUslužna, ljubazna i profesionalna. Vrlo zadovoljan frizurom i uslugom!
- MarijanSame petice!
- Markosve za 5
- Marinosuper
- Pavelodlicna
- SinišaUredno, sve po željama. Odličan barber!
- EduardJako ljubazna i draga osoba. Takoder, frizura koju mi je napravila je tocno onakva kakvu sam htio. Fantasticno!
- SandroJako ugodna atmosfera i vrhunska usluga. Vidimo se opet!
- AlenJedna od najboljih usluga ikad. Frizura izvrsna, svaka pohvala.
- SlobodanOdlično. Isplati se posjetiti!
- MatijaSuper i kvalitetna Usluga svi su bili ljubazni
- PuškarićBrzo i savršeno kao i uvijek :)
- Marinsuper je
- MarinoSuper
- MarkoSve pohvale, simpatična i odlično šiša!
- DarioVrhunski!!
- RudolfPrezadovoljan Sve preporuke!
- FranSve 5
- KristijanOdlicna usluga, prezadovoljan!
- GoranTop
- SanjinSve pohvale za Leu.
- ŠimePrvi put kod Lee, sve super. Odlicna usluga i komunikacija
- BorisSUper odrađeno
- BožidarCura je super sve je tip top!
- StefanJako sam zadovoljan. Hvala!
- NiklasSuper, detaljno, marieta je legendica! Preporuke!
- EmanuelMarieta je jako draga osoba s profesionalnim pristupom. Napravila je točno ono što sam htio. Jako je spretna s britvom.
- PetarJako profesionalno šišanje. Preporuka.
- MateOdlično odrađen fade. Pohvala za uslugu i profesionalnost.
- SelimVrlo zadovoljan vidimo se opet ????
- LovroMarieta was absolutely fantastic. She did a great haircut and will certainly come back again.
- JanPrvi dojam - "odlično!" Najvažniji je prvi dojam!
- AntonioDavid prva liga
- IvanSvaka preporuka za Davida, odličan barber i super simpatična osoba ????????
- AlenSve pohvale za barbera Davida. Iznimno profesionalan i ljubazan.
- KarloStručan, ugodan
- HarrySve super, samo pohvale!
- AlenOdličan!
- AdelmoSve je bilo super kao i uvijek. Rado se vracamo.
- NedvinIzuzetno zadovoljan uslugom frizera Davida i kompletnog salona. Slaven
- SlavenOdličan!!
- SanjinVrhunska usluga
- ZoranVery strong professional. I was pleased to communicate with him, and the result was great! I definitely recommend him.
- RomanOdličan i pažljiv, sve pohvale.
- AntonioOdlican!!
- MajaIzvrsna usluga, kao i uvijek do sada.
- SlobodanIznimno pristojan i ljubazan mladi čovjek koji se iznimno trudi i razvija svoje vještine kako u radu tako i u komunikaciji.
- DaliborSve najbolje
- LeoDečko je temeljit i profesionalan, iako je mlad.
- VirnaSin je bio zadovoljan
- RokoIzvrstan sa djecom, nije bilo lako popravit sto su mu napravili u drugom salonu, da smo ga cak na nulu mislili osisat kako je lose bilo. Ali Misu je sve to uspio popravit na zadovoljstvo svih nas. Hvala Misu!
- ReneOdlična frizura, sin prezadovoljan!
- Marta© Copyright Gentlemen's Shop | Designed, developed and powered by Enter Internet